Pracujesz na umowie śmieciowej? Możemy pomóc!

Protest pod siedzibą firmy Impuls
Tagged:  •  
Image: 
jcrop_impulsakcja.jpg

Dziś o godz. 13:00 pod siedzibą zarządu ochroniarskiej firmy Impuls na ul. Łabiszyńskiej w Warszawie odbyła się akcja protestacyjna przeciwko opóźnieniom w wypłatach wynagrodzeń i skandalicznym warunkom pracy. Niestety, kierownictwo firmy nie miało odwagi wyjść do protestujących. Przedsiębiorca- oszust pokazał tym razem oblicze tchórza. Zamknął drzwi wejściowe i ukrył się w biurze. Zgromadzeni przez drzwiami biura aktywiści i pracownicy firmy Impuls żądali spotkania z kierownictwem i niezwłocznej wypłaty zaległych wynagrodzeń. Akcja spotkała się z wielka aprobatą pracowników i pracownic okolicznych punktów handlowych oraz przypadkowych przechodniów. "Żadne tam sądy pracy, przedsiębiorców należy pod ścianą postawić"- skomentował dosadnie jeden z nich.

Firma Impuls od wielu miesięcy zalega z wypłatami wynagrodzeń. Zaległości wobec niektórych pracowników wynoszą nawet 6 tys. zł.

Związek Syndykalistów Polski zapowiada kolejne akcje protestacyjne pod siedzibą firmy w ciągu najbliższych tygodni. Do skutku- aż pracownicy dostaną to, co im się należy.